"BİR KEZ DAHA ANLADIK, BU SEZON DA YALNIZ DEĞİLİZ"

Bolu Belediyespor kulüp başkanımız Sinan Barut Misli.com Sultanlar Liginde oynadığımız ilk maçın ardından açıklamalarda bulundu.

Tarihimizde Bolumuzu ilk defa Misli.com Sultanlar Liginde temsil etme hakkı kazandırdıklarını ve Fenerbahçe maçı ile ligin ilk maçında yaşanan coşkuyu Bolu'nun oldukça fazla özlediğini belirten başkanımız Sinan Barut "Cuma günü olmasına rağmen tüm biletlerin satıldığı, maç saatine kadar bir o kadarda bilet arayan spor sever halkımızın talebi bizleri oldukça memnun etti. Biz bir kez daha anladık ki bu sezon da hiç yalnız olmayacağız. Sporun birleştiricileğini bu yıl boyunca hep birlikte yaşayacağız. İlk maç ve yeni bir ekip olmamıza rağmen, aldıkları her sayıyla bizlere sevinci, kaybettikleri her sayıyla camia olarak birlikte üzülmeyi yaşatan teknik heyetimize ve sporcularımıza ayrıca teşekkür ediyorum.   

Salonda bizleri yalnız bırakmayarak bu coşkuya ortak olan siyasilerimize, bürokratlarımıza, halkımıza ve en önemlisi "Bolu" diye bağıran, desteklerini ve alkışlarını eksik etmeyen başta Yarenler grubu olmak üzere tüm taraftarlarımıza yönetimim adına şükranlarımı sunuyorum. Tüm ekibimizle onlara layık bir sezon yaşatmak istiyoruz. Televizyondan canlı yayınlanan ve tüm Türkiye'nin izlediği sezon açılış maçı için emek veren başta yönetim kurulumuz olmak üzere Bolu Belediyemize, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüze emeği geçen tüm personelimize teşekkür ediyorum" dedi.

  • "BİR KEZ DAHA ANLADIK, BU SEZON DA YALNIZ DEĞİLİZ"
8 Ekim 2021

Fotoğraflar

Bahçelievler Mahallesi Leylak Sokak Baro Evi No:27 / 1  MERKEZ / BOLU      Tel: 0374 210 29 29      Faks: 0374 210 29 29